تبلیغات
پایگاه قهرمانی ورزشهای معلولین دامغان - نوزدهمین المپیک ویژه به میزبانی دامغان
"ورزش قهرمانی موتور محرک ورزش همگانی است. مقام معظم رهبری"
"پیروزی یعنی توانایی رفتن از یک شکست به شکستی دیگر بدون از دست دادن اشتیاق"
لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

nn3

نوزدهمین وعده دیدار خانواده بزرگ المپیک ویژه ایران ، ۲۰ آبان ماه در دامغان

نوزدهمین دیدار خانواده بزرگ المپیک ویژه ایران ، ۲۰ و ۲۱ آبان ماه به میزبانی “مرکز توان یابان و مرکز الزهرا (س) دامغان “، در دانشگاه دامغان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی المپیک ویژه ایران ، برای حضور هرچه مناسبت تر حدود ۱۵۰ ورزشکار، ۳۰ مربی و داور، ۲۰ داوطلب و ۲۰ عضو خانواده اعضای المپیک ویژه در این همایش بازیها که در رشته های بوچی ، دو و میدانی و بدمینتون برگزار خواهد شد، دستورالعملی از سوی مدیر ورزشی المپیک ویژه ایران منتشر شد و انتظار می رود که مسئولان محترم مراکز و نمایندگی های شرکت کننده و مربیان محترم ، مفاد آن را رعایت کنند.
براساس دستورالعمل منتشر شده ، زمان پذیرش کاروان های ورزشی اعزامی استان ها ، بعد از ظهر روز پنجشنبه ۲۰ آبان ماه جاری (به شرط اعلام دقیق اسامی افراد اعزامی و هماهنگی با مسئول کمیته فنی المپیک ویژه ایران) ، مسابقات و بازی های اعضای المپیک ویژه ایران ، از ساعت ۸ الی ۱۳ روز جمعه ۲۱ آبان ماه جاری ، و مراسم توزیع مدال ها به ورزشکاران شرکت کننده نیز ، بعد از ظهر روز جمعه (۲۱ آبان ماه) برگزار خواهد شد.
بازیهای این دوره از مسابقات ، در سه رشته ورزشی بوچی، دو ومیدانی و بدمینتون و در سالن های مجزا و جداگانه از یکدیگر برگزار خواهد شد.
این بازیها ، براساس قوانین و مقررات المپیک ویژه برگزار می شود که گروه بندی و جدول مسابقات با توجه به تعداد افراد شرکت کننده در سنین و گروه های مختلف ، صبح روز برگزاری مسابقات (صبح روز جمعه) به مسئولان مراکز و یا مربیان اعزامی ابلاغ می شود.
مدیر ورزشی المپیک ویژه ایران ، رعایت چند نکته را برای شرکت در این بازیها متذکر شده است که ؛ استفاده از تجهیزات کامل ورزشی توسط ورزشکاران در مسابقات (پیراهن و شلوار یا شورت ورزشی یکرنگ، جوراب ورزشی، کفش ورزشی و در صورت امکان گرم کن و شلوار ورزشی یک رنگ) ، ضروری است .
همچنین ، شرکت یک مربی با هر تیم اعزامی ، به همراه کارت بیمه تمامی ورزشکاران ، الزامی اعلام شده است .
با توجه به اینکه بازی ها طبق قوانین و مقررات جاری بازی های المپیک ویژه برگزار می شود ، مسئولان نمایندگی ها و مربیان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های این دوره از بازیها ، به وب سایت المپیک ویژه ایران ( www.soiran.com ) ، مراجعه کنند.تاریخ : 16 آبان 95 | 14:12 | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.